۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 84115151
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از یک هزار حلب روغن جامد در سقز کشف شد

سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز از کشف و ضبط بیش از یک هزار حلب روغن جامد ۴.۵ و ۱۶ کیلوگرمی خبر داد و گفت: دلالان می‌خواستند این کالای اساسی مردم را احتکار و با سود بیشتر به فروش برسانند.

بهنام میرزایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کالا توسط دلالان با هدف دستیابی به سود بیشتر از شبکه توزیع شهرهای همجوار، خارج و وارد سقز شده بود.

وی اضافه کرد: این افراد سودجو و فرصت طلب می‌خواستند این کالای اساسی مردم را احتکار و بعدا با سود بیشتر به فروش برسانند که این اقدام آنها خنثی شد.

میرزایی با بیان اینکه قاچاق کالاهای اساسی بشدت رصد می‌شود، افزود: با اطلاع رسانی مردم و اقدام بازرسان این اداره، کالای مذکور توقیف و با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت به قیمت مصوب وارد چرخه توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بازرسان اداره بعد از اطلاع رسانی از سوی مردم سریعا در محل احتکار این کالای پر مصرف حاضر شدند، تاکید کرد: روغن کشف شامل حلب های ۴.۵ و ۱۶ کیلوگرمی بود.

میرزایی یادآور شد: در چند هفته اخیر بازرسی و پایش انبارهای کالاهای اساسی در این شهرستان با دقت انجام می‌شود و بازرسان در تلاش برای جلوگیری از گران فروشی و یا کم فروشی در بازار هستند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز از مردم خواست هرگونه تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی بویژه روغن در انبارها را به شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =