۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84115137
۱ نفر

برچسب‌ها

صنعت‌نفت آبادان با یک غایب به مصاف پرسپولیس می‌رود

آبادان - ایرنا - مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: تیم صنعت نفت در مصاف با پرسپولیس تهران یک بازیکن خود را به همراه ندارد.

علی فیروزی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کادر فنی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تمرین خود را در روزهای گذشته بر اساس نوع بازی در مقابل پرسپولیس طراحی و برگزار کرده و آماده این دیدار است.

وی افزود: علی عبداله‌زاده مدافع جوان تیم صنعت‌نفت به دلیل آماده نبودن تنها غایب این تیم برابر پرسپولیس تهران خواهد بود و دیگر بازیکنان مشکلی برای حضور در این دیدار ندارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: این بازیکن به دلیل بیماری چند جلسه از تمرین تیم فوتبال صنعت‌نفت را از دست داد و از روز گذشته در تمرین این تیم حضور یافت ولی به لحاظ آمادگی جسمانی هنوز به شرایط مناسب برای قرار گرفتن در ترکیب تیم نرسیده است.

فیروزی بیان کرد: اتفاقات بازی نخست تیم ما در لیگ برتر، و منع شدن استفاده از بازیکنان جدید تا حدودی در روحیه بازیکنان تاثیر منفی گذاشت ولی با باز شدن پنجره نقل و انتقالات اکنون بازیکنان به لحاظ روحی شرایط خوبی دارند.

وی افزود: بازی برابر تیمی مانند پرسپولیس انگیزه بازیکنان هر تیمی را افزایش می‌دهد و بازیکنان ما برای کسب امتیاز از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر  دارای انگیزه مضاعفی هستند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز شنبه اول آذر و از هفته دوم مسابقات لیگ برتر، میهمان پرسپولیس تهران خواهد بود.

تیم صنعت‌نفت آبادان در نخستین دیدار خود از مسابقات لیگ برتر با نتیجه ۲ بر یک میهمانش پیکان تهران را شکست داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha