۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84115092
۰ نفر

برچسب‌ها

۴ عامل تخریب خودروها در خیابان قزوین تهران دستگیر شدند

تهران- ایرنا- پلیس تهران اعلام کرد: با تلاش ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی در کمتر از ۲۴ ساعت ۴عامل رعب و وحشت و تخریب خودرو های شهروندان در حوالی خیابان قزوین دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، شامگاه بیست و ششم آبان ماه ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران طی تماس تلفنی شهروندان در جریان تخریب شیشه های ۴ دستگاه خودرو سواری پارک در کنار خیابان و ۴ واحد مسکونی قرار گرفتند.

در این گزارش آمده است، گزارش های اولیه نشان از این داشت، راننده و سه سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پرشیا با در دست داشتن سلاح سرد ضمن عربده کشی شیشه های ۴ دستگاه خودرو و شیشه ۴ واحد مسکونی را در حوالی خیابان قزوین تخریب کرده و از محل گریختند.  

بنا بر این گزارش، ماموران پایگاه هشتم این پلیس، در رصد های اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی های قضائی موفق شدند هر ۴ متهم را در مخفیگاهشان در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کنند.  

در ادامه این گزارش آمده است، در بازررسی از مخفیگاه متهمان ۴ قبضه سلاح سرد، ۲دستگاه گوشی همراه سرقتی کشف و خودرو متهمان نیز توقیف و به پارکینگ انتقال یافت.

گفتنی است، متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =