موضوع اصفهانیان و مومنی ارتباطی به کمیته داوران ندارد

تهران- ایرنا- مسول امور حقوقی فدراسیون فوتبال، گفت: نشر و پخش خبر تبانی «فریدون اصفهانیان» و «سیدعلی اصغر مومنی» صرفا یک شیطنت بوده و این موضوع هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال یا کمیته داوران نداشته و ندارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، «صفی‌الله فغانپور» با هدف تنویر افکار عمومی پیرامون موضوع چک مطرح شده مربوط به مومنی داور بین‌المللی و اصفهانیان سرپرست کمیته داوران در برنامه فوتبال برتر، عنوان کرد: در سال ۱۳۹۷ اصفهانیان جهت خرید یک قطعه زمین در شهرستان چالوس اقدام می‌کند که انتخاب آن زمین با کمک مومنی صورت می‌گیرد. این زمین متعلق به «حسین احسانی» بوده که «مهدی فرد نیکوئیان» جهت فروش آن وکالت داشته است.

وی ادامه داد: از اصفهانیان خواسته می‌شود مبلغ معامله را به حساب فرد فروشنده واریز کند که وی می‌گوید من زمانی پول را واریز می‌کنم که سند به نام اینجانب منتقل شود. طرفین توافق می‌کنند که اصفهانیان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان پول به حساب مومنی واریز کند و مومنی یک فقره چک جهت تضمین به اصفهانیان بدهد تا پس از معامله و انتقال سند چک به مومنی عودت داده شود.

مسول امور حقوقی فدراسیون افزود: اصفهانیان در ۱۱ تیر سال ۹۷ طی سند شماره ۲۰۳۳۸۱۱۱ از حساب خود در بانک رفاه کارگران با کد ۹۷۰۴۱۱۰۱۳۱۶۹۱۷۵۰ برای بانک مهر اقتصاد به نام مومنی حواله می‌گیرد و طی شماره ساتنا ۷۲۰۵۸۰۳۹۰۲۸۰۰۰۱۶۶۷۸۶۰۰ به حساب مومنی ملبغ یکصد میلیون تومان واریز می‌کند.

وی ادامه داد: در همان سال ۱۳۹۷ مومنی یک فقره چک بدون تاریخ به شماره ۰۷۳۰۹۲ مربوط به بانک سرمایه چالوس را جهت تضمین مبلغ یکصد میلیون تومان در وجه فریدون اصفهانیان بابت خرید زمین صادر می‌کند و آنرا تحویل احمدی یکی از کارکنان دپارتمان داوران می‌دهد که به دست اصفهانیان رسیده شود. حسب پرینت بانکی اخذ شده، چک‌های ماقبل و مابعد موردنظر در بانک محال علیه پاس شده، ولی چک شماره ۰۷۳۰۹۲ به بانک ارائه نشده است.

فغانپور افزود: با توجه به موارد فوق‌الذکر چک موردنظر در سال ۱۳۹۷ توسط مومنی در وجه اصفهانیان جهت تضمین خرید زمین صادر شده و نشر و پخش این خبر صرفا یک شیطنت بوده و همچنین یک کار شخصی بین افراد فوق بوده است و هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال یا کمیته داوران نداشته و ندارد. بر این اساس قطعا با مسببین این امر که با سوء نیت مبادرت به انتشار چک و خبرسازی علیه کمیته داوران فدراسیون فوتبال کرده‌اند اقدام قضایی صورت خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =