دلار در مسیر نزولی

تهران - ایرنا- دلار امروز (چهارشنبه - ۲۸ آبان ۹۹) در صرافی‌های بانکی با حدود ۱۸۰ تومان کاهش قیمت به نرخ ۲۵ هزار و ۷۲۰ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز در جریان معاملات در صرافی‌های بانکی، همچنین قیمت خرید دلار ۲۴ هزار و ۷۲۰ تومان تعیین شد.

قیمت فروش یورو نیز با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل، معادل ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۹ هزار  و ۴۰۰ تومان اعلام شد.

 قیمت دیروز هر اسکناس یورو در صرافی‌های بانکی برای فروش معادل ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت خریدآن نیز ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان بود.

در سامانه سنا نیز در معاملات دیروز (سه شنبه) هر دلار با نرخ میانگین ۲۵ هزار و ۳۳۳ تومان و هر یورو با نرخ ۳۰ هزار و ۱۲۳ تومان معامله شد.

علاوه بر این، در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۷۹۷ تومان و هر حواله دلار بدون قیمت اعلام شد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بوده است. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =