۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84115049
۰ نفر

برچسب‌ها

انهدام باند سارقان کابل فشار قوی در تهران

تهران- ایرنا- رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن(ع) از دستگیری ۲ سارق کابلهای فشار قوی و مال‌خر اموال سرقتی خبر داد وگفت: متهمان به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران، سرهنگ «ایوب صالحی» روز چهارشنبه گفت: هفدهم آبان ماه مدیر اداره برق منطقه امامزاده حسن به ماموران گشت کلانتری که در حال گشت زنی در محدوده بودند، مراجعه و اعلام کرد، دزدان کابل‌های فشار قوی تاکنون چند مرتبه سیم‌های کابل فشار قوی سرقت و باعث خسارت و قطعی برق شده‌اند.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که سرقت ها توسط دو سارق با همکاری یکدیگر انجام می شود و در مرحله بعدی ماموران کلانتری موفق شدند یکی از سارقان را شناسایی کنند

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم ۳۶ ساله شناسایی شد، گفت: با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به کلانتری به سرقت کابل های فشار قوی برق اعتراف و اظهار داشت، سرقت ها را با همکاری همدستم انجام و سپس به مالخری می فروختیم.

وی با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کرد، گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، هویت متهم دوم پرونده و مخفیگاهش شناسایی شد. 

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن(ع) ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مال‌خر حرفه‌ای اموال سرقتی که تاکنون ۱۶ مرتبه روانه زندان شده است، دستگیر شد.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =