محصص: به آینده تیم ملی جوانان امیدواریم

تهران- ایرنا- رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال فدراسیون گفت: این کمیته، مربی با تجربه‌ای را برای تیم جوانان انتخاب کرده و امیدوار به کسب نتیجه در آسیا و جام جهانی هستیم.

به گزارش ایرنا، «مرتضی محصص»  رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال درباره انتخاب کادر فنی جدید تیم ملی جوانان اظهار داشت: «داوود مهابادی» یکی از مربیان جوان و آینده‌دار ایران است و در تیم‌هایی که کار کرده، مثمر ثمر بوده است.

وی ادامه داد: مهابادی، مربی بدون حاشیه و کاملا فنی است و ترکیب خوبی را با «حمید درخشان» دارد و امیدوارم نتایج خوبی را در تیم ملی جوانان رقم بزنند.

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال در پایان گفت: بدون شک کار با تیم‌های جوانان و نوجوانان با باشگاهی فرق دارد و کمیته فنی و توسعه مربی با تجربه‌ای را انتخاب کرده و ما منتظر و امیدوار به کسب نتیجه و مقام خوب در آسیا و جام جهانی هستیم.

پس از بررسی‌های مختلف در نشست‌های کمیته فنی و توسعه فدراسیون، حمید درخشان به عنوان مدیرفنی و داود مهابادی به عنوان سرمربی تیم جوانان ایران معرفی شدند.

همچنین امین راستی، ایمان عالمی، محمدعلی یحیوی و بهزاد نوشادی اعضای کادر فنی تیم ملی خواهند بود و فراز فاطمی سرپرستی این تیم را برعهده خواهد داشت.

پیش از این هدایت تیم جوانان ایران به عهده پرویز مظلومی بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =