کشف ۱۷۷ هزار ماسک غیربهداشتی در مجیدیه تهران

تهران- ایرنا- رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه از شناسایی یک کارگاه تولیدی ماسک‌ غیربهداشتی و دستگیری مالک آن، خبر داد و گفت: از داخل کارگاه ۱۷۷ هزار ماسک غیربهداشتی کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ "علی اصغرخانی" روز چهارشنبه در این باره گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک ساختمانی، پارکینگ ساختمانش را تبدیل به کارگاه تولیدی ماسک کرده است و ماسک های غیربهداشتی را به بازار مصرف عرضه می کند، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات کلانتری مجیدیه قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام شدند.  

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر دریافتی تایید شد، افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که مالک کارگاه ماسک ها را به روشی غیر بهداشتی تولید و در حال انتقال ماسک های تولید شده به داخل یک دستگاه خودروی وانت است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل کارگاه اخذ شد.

اصغر خانی با بیان اینکه روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری مجیدیه به محل کارگاه اعزام شدند، عنوان کرد: در بازرسی از داخل ۱۷۷ هزار ماسک غیر بهداشتی کشف و متهم به نداشتن مجوز از مراجع ذی ربط اعتراف کرد.

کلانتر محله مجیدیه گفت: محموله کشف شده ماسک‌های غیربهداشتی با ۲ دستگاه خودرو نیسان وانت به کلانتری انتقال و صاحب کارگاه مرد ۴۰ ساله دستگیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =