۶۰واحد مسکن محرومان تحویل مددجویان منطقه آزاد ماکو شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای توافق صورت گرفته با کمیته امداد امام خمینی (ره) ۶۰ واحد مسکن محرومان برای مددجویان تحت پوشش این نهاد به مددجویان واگذار شده است.

محمدرضا عبدالرحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات احداث، بهسازی و تعمیر این واحدها امسال آغاز شده بود که تحویل مددجویان شد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، سازمان منطقه آزاد ماکو پنج میلیارد ریال هزینه کرده است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه این ۶۰ واحد شامل مشارکت در احداث ۳۷ واحد مسکن محرومان، چهار واحد مسکن ایتام و ۱۹ واحد بهسازی و تعمیر مسکن مددجویان کمیته امام (ره) بود، اضافه کرد: این طرح در راستای محرومیت زدایی و رفع فقر در شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت اجرایی شده است.

وی ادامه داد: امسال نیز برای تعمیر،‌ تجهیز و بهسازی ۶۳۷ واحد مسکن محرومان در منطقه آزاد ماکو با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام شده است.

منطقه آزاد ماکو در آذربایجان غربی به لحاظ محدوده جغرافیایی شامل شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و شهر مرزی بازرگان بوده و در منتهی الیه شمال‌غرب کشور واقع است.

مساحت این منطقه حدود پنج هزار کیلومترمربع و جمعیت آن بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، حدود ۲۰۰ هزار نفر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =