امکان ثبت انواع وام‌های دانشگاه آزاد در سامانه آموزشیار فراهم شد

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی خود در سامانه آموزشیار نسبت به ثبت درخواست تسهیلات بدون ارایه تضامین و وثایق اقدام کنند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از دانشگاه آزاد، هادی سیدفضلی افزود: با تلاش شبانه روزی همکاران سامانه آموزشیار و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، زیرساخت های لازم برای ثبت درخواست و پیگیری انواع وام های ارزان قیمت و قرض الحسنه (منابع داخلی صندوق رفاه دانشجویان واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و انواع تسهیلات بانکی) فراهم شد.

وی با بیان اینکه دانشجویان اعم از پذیرفته شدگان جدید و سنوات گذشته می توانند از طریق سامانه آموزشیار، بخش صندوق رفاه دانشجویان تنها با 2 کلیک در خواست خود را ثبت کنند، اظهار داشت: از آغاز ثبت نام ارایه خدمات صندوق رفاه دانشجویان در سامانه آموزشیار که ۵ روز می گذرد، ۱۷ هزار و ۵۰۰ درخواست ثبت شده است.

سیدفضلی با بیان اینکه دانشجویان واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه اعم از پذیرفته شدگان جدید و سنوات گذشته می توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی خود در سامانه آموزشیار نسبت به ثبت درخواست وام موردنظر بدون ارایه تضامین و وثایق اقدام کنند، گفت: البته وام های بانکی مشمول شرایط و ضوابط نظام بانکی و دارای وثایق و تضامین به صورت آسان پرداخت است.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند در صورت بروز هرگونه سوال و یا ابهام با پشتیبانی سامانه آموزشیار به شماره ۴۷۹۱۹۱۰۰– ۰۲۱ تماس بگیرند.

وی ادامه داد: هدف مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی این است که تمامی خدمات مورد نیاز دانشجویان صرفاً از طریق صفحه اختصاصی دانشجو در سامانه آموزشیار در کوتاه ترین زمان ممکن ارایه شود.

سیدفضلی در پایان تأکید کرد: تلاش همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد بستر آرامش و رفاه جهت تحصیل با بالاترین کیفیت و خدمات به دانشجویان است.

به گزارش ایرنا، دانشگاه آزاد علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویان برای تسهیل در پرداخت شهریه با بانک ها نیز برای تسهیل در پرداخت شهریه تفاهم نامه دارد که دانشجویان می توانند وام های خود را در سامانه |آموزشیار ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =