متقاضیان طرح ملی ‌مسکن به اداره راه ‌و شهرسازی مراجعه نکنند

شهرکرد- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن درخواست کرد تا از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان خودداری کنند.

ابراهیم علیرضایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و آمار بالای ابتلای هم‌استانی‌ها، لازم است از حضور در مکان‌های با تراکم جمعیت بالا پرهیز شود.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در روند طرح اقدام ملی مسکن، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی، متقاضیان ثبت‌نام مرحله اول (آذرماه ۱۳۹۸) که وجه اولیه را واریز کرده‌اند، نیاز به اقدام خاصی ندارند و به صورت پیامکی به این افراد برای پیگیری مراحل بعد اطلاع‌رسانی خواهد شد.
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: متقاضیانی که اسفندماه ۱۳۹۸و فروردین ماه سال جاری(مرحله دوم و سوم) ثبت‌نام کرده‌اند لازم است با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی جهت تشکیل پرونده به دفاتر پیشخوان دولت واقع در شهرکرد میدان انقلاب، خیابان ۱۷ شهریور، چهارراه امین آزاد مقابل بانک مسکن نبش کوچه ۶ و اداره پست مرکزی استان به آدرس  خیابان حافظ شمالی و در شهرستان‌ها به ادارات بنیاد مسکن شهرستان مراجعه کنند.
علیرضایی به موارد استعلام نیز اشاره کرد و گفت: تمامی مراحل استعلام مالکیت، سکونت و فرم «ج» به صورت سامانه ای انجام می شود و در صورت قرمز بودن استعلام بانک مسکن و اداره ثبت و یا نقص مدارک برای سکونت به مدت پنج سال در محل تقاضا، ثبت نام متقاضی از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به صورت خودکار حذف می شود.
وی خاطرنشان کرد: طی سه مرحله ثبت نام ۱۶ هزار و ۵۱۸ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان چهارحال و بختیاری ثبت‌نام کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =