مراکز خدمات فناوری در شهرک‌های صنعتی اردبیل راه‌اندازی می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: مراکز خدمات فناوری و کسب و کار با هدف ارائه خدمات بهتر به واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه تولید و فروش محصولات در شهرک‌های صنعتی استان راه‌انداری می‌شود.

به گزارش ایرنا ، محمد اهلی روز چهارشنبه در بازدید از مرکز خدمات فناوری شهرک صنعتی شماره یک اردبیل افزود: برای ماندن در عرصه تولید و بازار هر کسب و کاری باید از دانش، تخصص و تکنولوژی روز برخوردار باشد که در راستا مشاوران می‌توانند در کنار واحدهای صنعتی قرار گیرند تا واحدها بتوانند با افزایش ظرفیت و توانمندی‌های خود، در زمینه تولید و فروش محصولات تولیدی شکوفا و رقابت‌پذیرتر شوند.

وی اظهارداشت: بر این اساس احداث ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک‌های صنعتی نیز بر مبنای افزایش توانمندی واحدهای صنعتی در زمینه بهبود تولید و فروش برنامه‌ریزی شده است.

اهلی ادامه داد: تاکنون در استان یک مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک صنعتی یک اردبیل به بهره‌برداری رسیده و احداث مرکز دوم در شهرک صنعتی ۲ اردبیل نیز در دست اقدام می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل پیشرفت فیزیکی این مرکز را حدود ۵۰ درصد اعلام کرد و افزود: این مرکز با مساحتی در حدود ۱۳۰۰ مترمربع و در چهار طبقه در شهرک صنعتی ۲ اردبیل در حال اجراست.

وی ادامه داد: با تخصیص اعتبارات لازم و تکمیل این پروژه چندین مشاور در این ساختمان مستقر و در زمینه خدمات رسانی به واحدهای تولیدی مشغول فعالیت خواهند شد.

اهلی تعداد دفاتر واگذار شده در شهرک صنعتی یک  اردبیل به مشاوران را ۱۱ مورد عنوان کرد و گفت: پرداخت هزینه اجاره این دفاتر توسط مشاوران بسیار ناچیز بوده که در قالب یارانه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی در اختیار این مشاوران قرار داده می‌شود.

استان اردبیل دارای ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =