۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 2221
کد خبر: 84114908
۰ نفر

برچسب‌ها

احداث فاز سوم آکادمی کشتی اندیمشک آغاز می‌شود

اندیمشک-ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک گفت: ساخت فاز سوم آکادمی کشتی شهرستان اندیمشک در روزهای آتی آغاز می شود.

کیومرث آریان متین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این پروژه بزرگ ورزشی با اعتبار ۲۷۰ میلیارد ریال آغاز شده که فاز های اول و دوم آن تاکنون تکمیل شده اند و در مجموع در سه فاز هدفگذاری شده است.

وی اظهار داشت:این آکادمی ، یکی از طرح های مدرن با تجهیزات پیشرفته است که در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع در حال اجرا می باشد.

وی افزود:این خانه کشتی با گنجایش پنج هزار نفر ، از آکادمی های کشتی شاخص ملی است و میزبان برگزاری مسابقات بین المللی خواهد بود.

آریان متین گفت:با توجه به استعدادهای ورزشی این شهرستان که لقب قطب کشتی کشور را دارد، راه اندازی این پروژه ضروری بوده که با پیگیری نماینده و فرماندار اندیمشک روند تحقق آن شتاب می گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک بیان کرد: در حال حاضر ۱۴ پروژه ورزشی در مناطق مختلف شهرستان اندیمشک در دست اجرا هستند که برای تسریع در روند تکمیل و بهره برداری آنها تلاش می شود.

به گفته وی طی سال های اخیر چندین پروژه بزرگ ورزشی در شهرستان اندیمشک اجرا و بهره برداری شده است.

وی گفت: سرانه ورزشی این شهرستان از ۶۵ سانتیمتر طی سه سال اخیر به ۱۱۵ سانتیمتر افزایش یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک گفت: این عدد مربوط به زیرساخت های اداره ورزش و جوانان است که با طرح های ورزشی آموزش و پرورش بیشتر می شود.
وی با اشاره به اجرای طرح های ورزش و جوانان در سه سال اخیر گفت: سالن ۲ هزار و ۵۰۰ نفری شهید سروندی مهمترین طرحهایی بود که با پیگیری و تلاش مسئولان شهرستان بعد از سالها تکمیل شد.
وی با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت های ورزشی در مناطق روستایی و اهتمام مسئولین شهرستان به این موضوع افزود: برای بخش های الوار گرمسیری و مرکزی طرح هایی در زمینه ورزش و جوانان برنامه ریزی شده است.

اندیمشک با درخشش در میادین جهانی و ملی به عنوان قطب رشته کشتی فرنگی کشور شناخته می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =