اخبار دانای خوش بیان در دشتی

بوشهر- ایرنا- تجلیل از کتابدار نمونه و اهدای کتاب به کتابخانه مدرسه از جمله اخبار خوبی است که روز چهارشنبه درشهرستان دشتی رخ داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی روز چهارشنبه در آئین تجلیل از کتابدار نمونه دشتی گفت: کتابداری شغلی تخصصی است که نقش اساسی در جذب اعضای کتابخانه دارد.

حمید زارعی افزود: گشاده رویی و دغدغه فرهنگ و کتابخوانی از ویژگی‌های بارز معصومه بردستانی کتابدار نمونه شهرستان دشتی است.

در این آیین با اهدای لوح سپاس و هدایا از کتابدار نمونه دشتی تقدیر شد.

کتابخانه عمومی شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی در ۷۵۰ متر مساحت احداث شده که دارای دو سالن مجزای ۱۲۰ متری است و بیش از ۱۸ هزار کتاب در حوزه‌ های مختلف در این مکان فرهنگی وجود دارد.

اهدای کتاب به کتابخانه مدرسه آذین خورموج

به مناسبت هفته کتاب و در آیینی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی ۱۵۰ جلد کتاب به کتابخانه مدرسه آذین شهر خورموج اهدا شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی روز چهارشنبه  در این آیین گفت: اهدای کتاب یکی از برنامه‌های اولویت دار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان است که نقش اساسی در راستای افزایش سرانه مطالعه دارد.

وی بیان کرد: راه‌اندازی کتابخانه مدارس اقدامی فرهنگی برای استفاده دانش‌آموزان در اوقاف فراغت است که در کنار تحصیل به خواندن کتاب می‌پردازند.

زارعی ادامه داد: با توجه به هفته کتاب و کتابخوانی ۱۵۰ جلد کتاب به ارزش چهار میلیون تومان به کتابخانه مدرسه آذین برای  استفاده دانش‌آموزان  اهدا شد.

مدرسه ابتدایی آذین شهرستان دشتی دارای ۱۴۹ دانش آموز است و بیش از ۱۵ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان به فعالیت در حوزه کتاب مشغول هستند.

  دانش‌ آموز کتابخوان دشتی کتاب به مدارس روستایی اهدا کرد

همزمان با پنجمین روز هفته کتاب و کتابخوانی اطهر زارعی دانش آموز کتابخوان  شهرستان دشتی ۵۰ جلد کتاب به مدارس روستایی این شهرستان اهدا کرد.

زارعی دانش آموز سال پنجم دبستان شهید آستروتین خورموج است و سال گذشته نیز کتاب‌های کتابخانه خود را به دبستان دانش اهدا کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =