بازارهای هفتگی چاراویماق تا اطلاع بعدی تعطیل است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان چاراویماق گفت: با توجه به شیوع بالای کرونا در شهرستان، بازارهای هفتگی تا اطلاع بعدی تعطیل بوده و برگزاری هر گونه مراسم ممنوع است.

به گزارش ایرنا، رسول یعقوبی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری چاراویماق اظهار داشت: همچنین حضور دستفروشان در خیابان های اصلی و پیاده روها نیز تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و درصورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.
وی از بی توجهی برخی افراد به پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی که موجب افزایش  شیوع ویروس کرونا شده انتقاد کرد و گفت: تهدید سلامت عمومی جرم است و با این افراد برابر مقررات برخورد می شود.

فرماندار چاراویماق همچنین به آغاز بارش برف در شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات و کمبودهای سال گذشته در حوزه برف روبی، نیازسنجی کمبودهای شهرستان در بخش‌های مختلف ضروری است.
یعقوبی گفت: دستگاه هایی اجرایی عضو کمیته مدیریت بحران و عوامل برف روبی و بازگشایی راه‌های ارتباطی و معابر شهری، برنامه پیشنهادی را به فرمانداری جهت رفع کمبودها و پیشگیری از  بروز مشکلات احتمالی اعلام کنند.
وی افزود: مسوولان دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان باید برای رویارویی با بحران‌های احتمالی فصل سرما و بارش آماده باشند.
شهرستان چاراویماق با حدود ۳۲ هزار نفر جمعیت در ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرق تبریز واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها