دستگیری فروشنده اشیای عتیقه تقلبی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد _ ایرنا _ فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: فردی که اقدام به فروش اشیای عتیقه تقلبی در این شهرستان کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی مهران فر روز چهارشنبه گفت: به دنبال اطلاع از فعالیت فردی در زمینه تهیه و فروش اشیای عتیقه تقلبی، موضوع در دستور کار قرار گرفت و فرد مورد نظر شناسایی و در حین فروش اشیای تقلبی در یک ساختمان در حال ساخت، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
وی با بیان اینکه در بازرسی از این فرد ۲ عدد مجسمه برنجی تقلبی کشف شد، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان دیرینه شناسی، اشیای کشف شده کاملا تقلبی بوده و هیچ گونه قدمت تاریخی ندارند.

کشف ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۲۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در یک عملیات مشترک با پلیس مواد مخدر قوچان خبر داد و گفت: در پی اطلاع از فعالیت فردی در زمینه نگهداری و فروش مقدار قابل توجهی مواد مخدر در منزل شخصی اش، وی که در شهرستان قوچان اقدام به نگهداری و فروش مواد مخدر می کرد، شناسایی و محل دقیق نگهداری مواد مخدر وی کشف شد.
سرهنگ قدرتی با بیان اینکه بلافاصله مراتب به پلیس مبارزه با مواد مخدر قوچان اعلام شد، تصریح کرد: با هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قوچان در یک عملیات غافلگیرانه با اعزام به محل مورد نظر، متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم ۲۳ کیلوگرم تریاک و یک کیلوگرم حشیش کشف و ضبط شد.

دستگیری مجرم فراری محکوم به دیه در جاجرم

فرمانده انتظامی جاجرم گفت: یک مجرم فراری که محکوم به پرداخت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال دیه بود بعد از گذشت ۱۰ سال که از متواری شدن، در این شهرستان دستگیر شد.  
 سرهنگ رضا قندی گفت: متهم حدود ۱۰ سال پیش به جرم درگیری و ایراد ضرب و جرح محکوم به پرداخت دیه شده بود که ظرف مدت کوتاهی از پرداخت این مبلغ امتناع و متواری شد.
وی با اشاره به اینکه وی در این مدت هیچ ردی از خود برجای نگذاشته بود، افزود: فرد مورد نظر در حین اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی که با هدف دستگیری مجرمان و محکومان متواری در سطح شهرستان اجرا شده بود، شناسایی و در عملیات غافلگیرانه دستگیر و راهی زندان شد.
وی در ادامه افزود: ۱۲ نفر دیگر نیز که حکم جلب داشته و از مدتها پبش متواری بودند در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =