استاندار تهران: دستگاه‌ها برای اجرای محدودیت‌ها مشارکت داشته‌باشند

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: دستگاه‌ها برای اجرای محدودیت‌های مصوب و ابلاغی ستاد ملی کرونا همکاری داشته باشند و اجرای آن را به تعویق نیندازند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه استانداری تهران، «انوشیروان محسنی بندپی» در نشست شورای راهبردی استان تاکید کرد: دستگاه ها در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی باید در اجرای این مصوبات تشریک مساعی داشته باشند و به دلیل دورکاری کارکنان خدمت رسانی به مردم را به تعویق نیندازند.

وی با اشاره آغاز اجرای این محدودیت ها از ابتدای آذر امسال افزود: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و بخشنامه سازمان اداری و استخدامی از اول آذرماه در شهرهای نارنجی دورکاری ۵۰ درصدی و در شهرهای قرمز دورکاری دو سوم کارمندان اعمال می شود.

محسنی بندپی تاکید کرد: حفظ سلامت شهروندان اولویت اصلی است، از این‌رو اقدامات لازم جهت رعایت محدودیت های جدید کرونایی پیگیری می‌شود تا بتوانیم از این وضعیت عبور کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: تشریک مساعی لازم در دستگاه های اجرایی انجام شود تا دورکاری کارمندان تاثیری در خدمت رسانی به مردم نداشته باشد، ضمن اینکه ارائه خدمات به صورت الکترونیکی توسط دستگاه‌ها اهمیت مضاعفی دارد.

محسنی بندپی سپس خاطرنشان کرد: با تفکیک اقدامات ضروری و غیرضروری در دستگاه‌ها بایستی زمینه کمترین حضور کارمندان و بالاترین راندمان کاری فراهم شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها