سپاه خراسان شمالی ۱۰۷ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کرد

بجنورد- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: تاکنون، ۱۰۷ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه برای نیازمندان استان و با همکاری نیکوکاران، دستگاه‌های اجرایی و بسیج توزیع شده است.

سرهنگ ابوالقاسم چمن روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش ریالی بسته های توزیع شده بین نیازمند از سه میلیون ریال تا پنج میلیون ریال بوده است.

وی افزود: این رزمایش در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب با توجه به لزوم استمرار همدلی و مشارکت همه جانبه مردم و دستگاه‌های اجرایی تا شکست ویروس کرونا در این استان برگزار می‌شود.

وی گفت: رزمایش مواسات و کمک مومنانه و همدلانه برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان و محرومان اجرا می شود.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی اظهار داشت: همچنین در این مدت دو میلیون عدد ماسک نیز بین خانوار های نیازمند استان توزیع شده است.

چمن افزود: توزیع ۱۰ هزار دستکش، ۱۰۳ هزار لیتر مواد ضد عفونی، یک میلیون و ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم، ۸۶۶ کارت هدیه، اهدای ۵۰۰ سری جهیزیه به ارزش هر سری ۱۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری است.

وی اظهار داشت: همچنین هزار و ۵۰۰ گروه جهادی نیز به مناطق محروم روستایی و حاشیه شهرهای این استان اعزام شدند و در زمینه های مختلف به مردم خدمت ارائه دادند.

 فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: گروه های جهادی در زمینه های مختلف از جمله ارایه خدمات رایگان پزشکی در حوزه های مختلف، فرهنگی، آموزشی و عمرانی فعالیت دارند.

خراسان شمالی با جمعیت ۸۶۳ هزار نفر بیش از ۳۰۰ هزار نفر بسیجی دارد.

بسیجیان خراسان شمالی در ۲۲ گروه اقشار بسیج سازماندهی شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =