سپاه ۱۲ هزار عدد ماسک بین نیازمندان تکاب توزیع می‌کند

مهاباد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: هم‌زمان با هفته بسیج ۱۲ هزار عدد ماسک بهداشتی و ۲ هزار ژل ضدعفونی کننده دست به‌صورت رایگان از سوی این ناحیه بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کووید۱۹ توزیع خواهدشد.

سرهنگ وهاب عباس‌فام روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد ماسک بهداشتی به نیّت ۱۲ هزار شهید آذربایجان‌غربی و با همکاری سپاه شهدای استان تهیه‌شده و در اختیار افراد و خانواده‌های نیازمند در مناطق شهری و روستایی تکاب قرار خواهدگرفت.

وی بیان کرد: همچنین به‌مناسبت هفته بسیج چهار هزار بسته معیشتی شامل اقلام و کالاهای اساسی بین نیازمندان تکاب توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب با بیان اینکه رویکرد برنامه‌های هفته بسیج خدمات محور است، ادامه داد: علاوه بر این، به همین مناسبت ۱۴ دار قالی به همراه مواد اولیه تولید فرش دستباف به‌صورت رایگان در اختیار ۱۴ نفر از زنان سرپرست خانوار قرارخواهدگرفت تا ازطریق برای این خانواده‌ها درآمدزایی و زمینه اشتغال فراهم‌شود.

سرهنگ عباس‌فام اظهارداشت: در هفته بسیج امسال طرح‌های مختلف عمرانی ازجمله مخزن آب شرب و خانه های عالم روستایی در مناطق مختلف تکاب به بهره‌برداری خواهدرسید.

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون هفت هزار بسته معیشتی بین اقشار نیازمند توزیع و ۲۶ سری جهیزیه به نوعروسان تکاب اهدا شده‌است.

۲۹ آبان تا ۵ آذر به‌نام هفته بسیج در کشورمان نام‌گذاری شده است.

تکاب با ۸۱ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ادارات و نهادهای مختلف و موسسه‌های خیریه و گروه‌های جهادی نسبت به رسیدگی وضعیت معیشتی نیازمندان اقدام کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =