زمینه‌های همکاری ارتش و فوریت‌های پزشکی بررسی شد

تهران- ایرنا- در دیدار رییس اورژانس کشور با فرمانده کل ارتش زمینه‌های همکاری بیشتر ارتش و فوریت‌های پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد موضوع در جلسات کارشناسی پیگیری شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، پیرحسین کولیوند رییس اورژانس کشور، در دیدار با سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، هدف از این دیدار را قدردانی از همه بخش‌های ارتش، بویژه هوانیروز در کمک به مردم و اورژانس کشور بیان کرد.

در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های اورژانس و ذکر خاطراتی از حوادث زلزله، سیل، کرونا و خدمات اورژانس هوایی ارتش، نیروهای مسلح را یار و یاور همیشگی فوریت‌های پزشکی به ویژه در زمان بحران عنوان کرد.

در ادامه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه نجات جان انسان‌ها از مرگ حتمی کار هر روز اورژانس کشور و از توفیقات الهی است، گفت: ما همه سرباز و خادم مردم هستیم، این روحیه و توانایی ارتش را نعمت و توفیق الهی می‌دانیم و بر این نعمت شکرگذاریم.

موسوی با بیان‌ اینکه‌ ارتش جمهوری اسلامی ایران در شعار «ارتش فدای ملت» صادقانه، خالصانه و بی‌منت عمل می‌کند، افزود: خوشبختانه امروز اورژانس ایران در منطقه و کشورهای دیگر، یک بخش رو سفید، با آبرو، مورد احترام و مورد قبول صاحب‌نظران این موضوع است.

فرمانده کل ارتش از حضور به موقع و موثر اورژانس کشور که هر روز انسان‌های عزیزی را از مرگ حتمی نجات می‌دهند، تقدیر کرد و از کولیوند خواست سلام، تشکر و خداقوت وی را به عزیزان شاغل در اورژانس کشور ابلاغ کند.

در این دیدار زمینه‌های همکاری بیشتر ارتش جمهوری اسلامی ایران و فوریت‌های پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد موضوع در جلسات کارشناسی پیگیری شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =