بنی‌تمیم: طرح‌های متنوعی برای ورزش درخانه اجرا می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی با به اشاره تعطیلی ۲ هفته‌ای تهران گفت: با توجه به شرایط خاص حاکم در فضای کرونایی، فدراسیون ورزش همگانی طرح‌های متنوع و متعددی برای انجام ورزش درخانه از طریق فضای مجازی و صدا وسیما برای رفع کم تحرکی خانواده‌ها در دست اجرا دارد.

حمید بنی تمیم روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این راستا فعالیت بیشتر رییسان فدراسیون‌های ورزشی در زمینه توسعه ورزش همگانی بیش از پیش ضرروی است و از طرفی پیگیری های خوبی از سوی دفتر توسعه ورزش همگانی برای افزایش بودجه این بخش در مجلس و سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت.

وی افزود: البته در شرایط کرونایی فدراسیون همگانی با همکاری وزارت ورزش طرح های متعددی برای ورزش درخانه اجرا کرده که بیش از ۷۰ درصد برنامه ها از طریق فضای مجازی است.

مدیر توسعه ورزش همگانی گفت: در همین زمینه نشست‌هایی با صدا و سیما برگزار کردیم تا همکاری های لازم را داشته باشد و از طرفی فدراسیون همگانی در این شرایط آموزش را بیشتر کرده است.

بنی تمیم توصیه کرد در شرایط کنونی مردم پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت و با ستاد مقابله با کرونا بیشتر همراهی کنند.

وی گفت: برای رفع کم تحرکی می توان در منزل حرکات اصلاحی، کششی و درجا انجام داد.

طرح جامع اعمال محدودیت ها برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از شنبه اول آذر ماه در سراسر کشور اجرا می شود، در همین راستا مجموعه های ورزشی وزارت ورزش هم از اول آذر ماه تعطیل هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =