پایان اخاذی‌های مرد فریب‌دهنده زنان و دختران در دماوند

 تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری مردی که با اغفال زنان و دختران در فضای مجازی و کشاندن آنها به خانه خود اقدام به تهیه فیلم سیاه از طعمه هایش و اقدام به اخاذی می‌کرد، خبر داد.

 به گزارش ایرنا و از  اعلام روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین فاضلی» با اعلام این خبر افزود: با شکایت‌های مشابه از این مجرم پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند با دستور قضایی وارد عمل شده و با شناسایی مخفیگاه وی متهم  دستگیر و توسط شاکیان شناسایی شد. 

وی ادامه داد: بازپرس پرونده از شاکیان احتمالی درخواست کرد با اطمینان از محفوظ ماندن هویت‌شان نزد پلیس، برای شکایت از این مجرم به پلیس امنیت فرماندهی انتظامی  شهرستان دماوند مراجعه نمایند. 

 دستگیری فروشنده مواد مخدر با بیش ازیک کیلوگرم مواد مخدر دردماوند 

وی ادامه داد: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی دریافت اخباری مبنی بر توزیع موادمخدر در منطقه گیلاوند، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: مأموران با انجام تحقیقات پلیسی در این زمینه موفق به شناسایی محل توزیع مواد مخدرشدند و با هماهنگی قضایی مکان مورد نظر را بازدید و مقدار یک کیلو و ۳۵۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه ای در مخفیگاه خود جاسازی کرده‌بود کشف ومتهم جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس دلالت داده شد.

 سرهنگ فاضلی در پایان ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط مداوم شهروندان با پلیس، از شهروندان خواست، هرگونه اطلاع از فعالیت توزیع‌کنندگان مواد مخدر را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها