حمایت از صنایع کوچک روستایی در دستور کار فرمانداری فیروزکوه است

تهران_ ایرنا_ فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: حمایت از صنایع کوچک در مناطق روستایی گامی موثر در جهش تولید بوده و این اقدام ضروری و در دستور کار است.

به گزارش ایرنا از  فرمانداری شهرستان فیروزکوه، «مهدی یوسفی جمارانی» امروز_ سه شنبه- در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان  اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی، صنعت و تولید با هدف جهش تولید رویکرد مهم کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است و تشکیل مستمر جلسات کارگروه و بازدیدهای میدانی در قالب تور صنعت به همین منظور صورت می‌گیرد.

وی افزود: در همین راستا  یکی از ویژگی های تور صنعت؛ عارضه‌یابی و احصای دقیق مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی است که باعث تقویت هم‌افزایی و تعامل‌ بین دستگاه های اجرایی نظیر نظام بانکی، تامین اجتماعی، امور مالیاتی و سایر دستگاه های خدمات رسان در شهرستان شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه در جلسه امروز به مشکلات واحد تولیدی کولاک خزر در منطقه امین آباد رسیدگی شد، افزود: حمایت از صنایع کوچک در نقاط روستایی  متناسب با اقلیم هر منطقه به کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال کمک می کند و قطعا بازدهی صنایع کوچک در مناطق روستایی به نسبت زودتر از صنایع متوسط و بزرگ همراه خواهد بود.

 وی گفت: در این جلسه به مشکلات واحد تولیدی کولاک خزر در حوزه راه، گاز و آب  رسیدگی و تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات  اتخاذ شد.

شهرستان فیروزکوه در شمال شرقی پایتخت قرار دارد.

این شهرستان کوهستانی یکی از مناطق گردشگری و خوش آب و هوای استان تهران است که در فصل بهار و تابستان میزبان گردشگران و طبیعت‌گردان بی‌شماری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =