مشاور وزیر اطلاعات: نباید از فرهنگ سنگری علیه نظام ساخته شود

مشهد- ایرنا- مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی فرهنگ را نخ تسبیح فعالیت‌ها و تحولات کشور عنوان و تاکید کرد: هر مجموعه‌ای اگر فرهنگ را حفظ نکند، به سقوط کشیده می‌شود لذا نباید اجازه داد از فرهنگ سنگری علیه نظام ساخته شود.

این مقام امنیتی روز سه شنبه در دیدار با مدیران فرهنگی خراسان رضوی با بیان این که ظرفیت‌های اقتصادی، قدرت نظامی و پیروزی های منطقه‌ای سالهای اخیر برای ایران قدرت آفریده است گفت:  همه این‌ها قدرت خود را از فرهنگ گرفته اند به عنوان نمونه اگر نقش و جایگاه مادران، معلمان و رهبران اجتماعی در جامعه شکسته شده باشد، نباید به تقویت فرهنگ امید داشته باشیم لذا همه دستگاه‌های حاکمیتی باید با عِده و عُده خود برای قوام فرهنگ هزینه کنند.

وی با اشاره به اظهارات محرمانه یکی از فرماندهان ارتش اسرائیل درباره قدرت موشکی ایران گفت: این چهره نظامی صهیونیست می‌گوید در حال حاضر ایرانی‌ها هر نقطه استراتژیکی را که در اسرائیل بخواهند می‌توانند مورد هدف قرار داده و به اسرائیل، خسارات غیرقابل جبرانی وارد کنند. 
او همچنین با اشاره به سخنان یکی دیگر از مسوولان بلندپایه امنیتی اسرائیل گفت: این مقام اسرائیلی ۱۰ سال قبل گفته است که اگر آمریکا هم برای حمله به ایران چراغ سبز بدهد، حمله به ایران دیوانگی است چرا که در صورت وقوع این حمله ۱۵۰ هزار موشک فقط از بیروت به سمت ما شلیک می‌شود.
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به اذعان مقامات آمریکایی در شکست راهبرد تحریمی علیه ایران و مقاومت اقتصاد ایران، گفت: بخشی از آمریکایی‌ها بعد از شکست ترامپ در انتخابات، نقش ایران را در این شکست پررنگ می‌بینند.
 در ابتدای این جلسه چند نفر از مدیران و فعالان فرهنگی دیدگاه ها و مطالبات خود را مطرح کردند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها