دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالات صنعت‌نفت مشخص نیست

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه صنعت‌نفت بدهی خود را پرداخت کرده و دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالات این تیم مشخص نیست.

به گزارش ایرنا سیدسیروس پورموسوی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و پیکان تهران بیان کرد: بدهی باشگاه به بازیکن طلبکار پنجشنبه هفته گذشته واریز شد و باید پنجره نقل و انتقالات تیم باز می‌شد.

وی افزود:نمی‌دانم مقصر این اتفاق چه کسی است ولی فقط ۲۴ ساعت برای رهایی از این وضعیت فرصت داریم.

سرمربی صنعت‌نفت گفت: پول مورد نظر طلبکار باشگاه از طریق یکی از کشورهای همسایه پرداخت شده ولی ما همچنان در بحران هستیم.

پورموسوی بیان کرد:سخت است کمتر از سه ساعت به شروع بازی، به ما اعلام شود حق استفاده از بازیکنامان را نداریم و امروز به سختی بازیکنان خود را برای حضور در این دیدار انتخاب کردیم.

وی افزود: فقط اجازه استفاده از پنج بازیکن بزرگسال را در ترکیب تیم داشتیم اما به لطف خدا و تلاش بازیکنان جوانمان پیروز میدان شدیم.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت‌:هدف کادر فنی پشتوانه‌سازی برای سال‌های آینده صنعت‌نفت است و امروز نشان دادیم این هدف فقط یک حرف نیست و با اعتماد به بازیکنان جوان، فوتبال آبادان در آینده هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی ادامه داد: برای ادامه بازی‌های لیگ به بازیکنان خود نیاز داریم؛ با این وضعیت ادامه بازی‌های لیگ برتر بسیار سخت است و امیدواریم مشکلات تیم بزودی برطرف شود و انتظار داریم فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش به داد ما برسند.

وی بیان کرد: بازیکنانی که جذب تیم صنعت نفت آبادان شدند چندین پیشنهاد داشتند و اکنون تکلیف خود را نمی‌دانند و ممکن است متضرر شوند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان عصر روز سه‌شنبه در دیدار معوقه از هفته اول لیگ برتر با نتیجه ۲ بر یک میهمانش پیکان تهران را شکست داد.

تیم صنعت نفت آبادان به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات ، موفق به استفاده از بازیکنان جدید جذب شده ، در بازی مقابل پیکان تهران نشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =