چشم‌های کلوپ در کپسول زمانِ زمین تمرین جدید لیورپول دفن شد

تهران- ایرنا- باشگاه لیورپول به طور رسمی به زمین تمرین جدید خود نقل مکان و در بیانیه ای اعلام کرد که یک جفت عینک «یورگن کلوپ» سرمربی این تیم در زمین تمرین جدید در داخل یک کپسول زمان دفن شده است.

به گزارش ایرنا، مدافع عنوان قهرمانی لیگ جزیره پس از وداع با مِلوود زمین تمرینی خود در هفته گذشته، امروز (سه شنبه) افتتاح مرکز تمرین نوساز و ۵۰ میلیون پوندی خود را جشن گرفت؛ قرمزهای آنفیلد پس از حدود ۷۰ سال کمپ تمرینی خود را ترک کردند.

براساس اعلام لیورپول، در این زمین تمرین جدید یک کپسول زمان فولادی که در آن یک جفت عینک کلوپ قرار داده شده، تعبیه شده است.

این کپسول در سال ۲۰۷۰ و با هدف آگاه ساختن آیندگان از موفقیت‌های گذشته، باز خواهد شد.

کلوپ به نخستین سرمربی بدل شد که بعد از ۳۰ سال لیورپول را به جام لیگ جزیره رساند و همچنین در سال ۲۰۱۹ جام لیگ قهرمانان را برای آنان به ارمغان آورد.

در این کپسول همچنین یک جفت کفش امضا شده «ویرجیل فن دایک»، دستکش امضا شده «آلیسون بکر» و ادای احترامی به ۹۶ قربانی فاجعه هیلزبورو گنجانده شده است.

کلوپ در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز برای تیم روزی خاص است؛ روزی که بعد از مدت‌ها فرارسیده است. گام‌های بیشماری برداشته شده و معماران، طراحان و افراد زیادی را به خود دیده است! این زمین جدید فوق العاده است و هرکسی که شانس ملاقات آن را داشته باشد، تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اینجا ساختمانی شگفت انگیز است و شما تمام مایحتاج خود را چه حالا و چه برای آینده در اختیار دارید؛ یک بنای بی‌نقص!

لیورپول یکشنبه هفته آینده با دیدار خانگی در آنفیلد برابر لستر، رقابت خود را در لیگ جزیره از سر می‌گیرد.

کپوسل زمان نهانگاه یا مخزنی است که در آن چیزهایی قرار داده می‌شود تا بعد از زمانی معین (یا گاهی نامعین) آن‌ها را باز کنند و بیرون آورند. هدف از این کار معمولاً ارتباط با تاریخ‌نویسان آینده، مردم‌شناسان آینده، و به‌طور کل با آیندگان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =