۷۵ برنامه برای هفته بسیج در آستارا آماده شد

آستارا - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه آستارا گفت: ۷۵ برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی و عمرانی به مناسبت هفته بسیج با همکاری حوزه‌ها، پایگاه‌های مقاومت و دستگاه‌های مرتبط در این شهرستان اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرهنگ بهزاد قنبری روز سه شنبه در نشست رسانه ای به مناسبت هفته بسیج در سپاه آستارا افزود: هفته بسیج بهترین فرصت یادآوری رشادت ها و جانفشانی های شهداست و برنامه های این هفته با شعار بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرین و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اجرا خواهد شد. 

وی بیان کرد: یادواره شهدای دانش آموز، افتتاح و کلنگ زنی ۲ واحد مسکونی در روستاهای هودول و خانه های آسیاب، نمایشگاه عکس خبری بسیج، اردوی جهادی بسیجیان در یکی از روستاهای محروم، مسابقه کتابخوانی گام دوم انقلاب، دیدار با خانواده های شهدا، گلباران مزار شهدا، نشست های روشنگری، تجلیل از بسیجیان نمونه و رزمایش شکوه مقاومت و ایثار از برنامه های هفته بسیج در شهرستان آستاراست.

وی ادامه داد: سپاه آستارا در چهار سال گذشته، حدود ۵۵ واحد مسکن برای نیازمندان ساخته است و در طول هفته بسیج ۵۰۰ بسته معیشتی هر بسته به ارزش ۲ میلیون ریال به نیازمندان توزیع خواهد کرد.

قنبری گفت: ۱۸ پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان آستارا با هدف ارتقای سطح سلامت جوانان در هفته بسیج به وسایل و امکانات ورزشی از جمله میزهای فوتبال دستی، تنیس روی میز، توپ و دروازه فوتبال به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال تجهیز خواهد شد.

فرمانده سپاه آستارا افزود: ترویج روحیه و تفکر بسیجی جزو آرمان های امام خمینی (ره) است و خوشبختانه بسیج، دیروز در جبهه های جنگ و سازندگی و امروز در جبهه جنگ نرم و محرومیت زدایی پیشتار است.  

۳۰ آبان تا ششم آذرماه هفته بسیج نامگذاری شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها