۴ سایت برف‌روب منطقه ۲۱ تهران راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۱ اعلام کرد:‌ ۴ سایت برف روب در مناطق مهم و حساس این منطقه مجهز و مستقر شد.

به گزارش ایرنا از شهرداری منطقه ۲۱، مهدی صباغ زاده در این باره گفت: به دنبال تجهیز ستاد برف‌روبی، ۴سایت اصلی ذخیره شن و نمک مخصوص در ۳ ناحیه منطقه و یک سایت اصلی پشتیبانی با کیسه های شن و نمک جانمایی و در نقاط مهم منطقه مستقرشده است.

وی افزود: برای صرفه جویی در هزینه ها، شن مورد نیاز برف‌روبی به صورت مشارکتی با صنایع مستقر در محدوده منطقه ۲۱ تامین شده است.

صباغ زاده با اشاره به ضرورت رسیدگی به وضعیت بزرگراه های منطقه ۲۱ با توجه به آغاز فصل بارش ها گفت: طرح ویژه نگهداشت بزرگراه‌های این منطقه در محورهای شهید لشگری، فتح و آزادگان آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح که به طول ۳۴کیلومتر و با اولویت لایروبی جوی های روباز و روبسته در حال انجام است، عملیات به زراعی فضای سبز، جمع آوری خاک و نخاله حاشیه معابر، شستشوی نشان های شهری و ترافیکی، حذف زوائد فیزیکی و بصری با استفاده از توان حداکثری ماشین آلات و نیروی انسانی در حال اجرا است تا با بارش نعمت های الهی مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود.

به گزارش ایرنا، منطقه ۲۱ شهرداری تهران غربی‌ترین منطقه پایتخت است.

این منطقه در امتداد و جنوب منطقه ۲۲ (در جنوب اتوبان تهران-کرج) و در غرب مناطق ۹ و ۵ قرار دارد.

 منطقه ۲۱ شهرداری تهران به صورت مثلثی کشیده در منتهی الیه غرب تهران در امتداد جاده های ارتباطی تهران – کرج تا بعد از دوراهی کاروانسرای سنگی گسترده شده است.

این منطقه از شمال به اتوبان تهران – کرج، از جنوب به جاده قدیم تهران – کرج، از شرق به مسیل کن و از غرب به امتداد شمالی – جنوبی حد فاصل اتوبان و جاده قدیم کرج محدود است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =