استاندار کرمان:با تدبیر و مردانگی کارهای بزرگی می‌تواند تحقق یابد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به اینکه با تدبیر و مردانگی کارهای بزرگی تحقق می یابد گفت : در شرایط کنونی اولویت مقابله با کروناست تا میزان موارد ابتلا و مرگ و میرها را کنترل کنیم، به مردم اطلاع می‌دهیم که محدودیت‌های اعمالی برای حفظ سلامت خودشان است.

به گزارش ایرنا علی زینی وند  روز سه شنبه در دیدار با امام جمعه کرمان افزود: معیشت مردم برای ما بسیار اهمیت دارد و به همین لحاظ اولین جلسه را ستاد تنظیم بازار گذاشتیم، و با اقتدار با احتکار و گرانفروشی‌ها برخورد خواهیم کرد. 
 زینی‌وند با تاکید براینکه اگر دستگاه‌ها تمام قد وظایفشان را انجام دهند، کار پیش می‌رود، اظهار داشت: زمان برای خدمت به مردم کم است و در جمهوری اسلامی امکانات، برنامه، ساختار و حمایت مردمی را داریم و تنها تدبیر و مردانگی می‌خواهد. 

حضور امام جمعه فهیم کرمان در استان مایه دلگرمی است 
استاندار کرمان، حضور حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی را آرامش بخش و وحدت آفرین دانست و گفت: با دلگرمی به استان آمدیم. 
 زینی‌وند بازدید و ارزیابی میدانی از شهرستان‌ها را از نخستین برنامه‌های خود اعلام کرد و افزود: در بودجه باید تحرکاتی سریع داشته باشیم، طرح‌های عمرانی متعددی در استان هست که باید در بودجه ملی قرار گیرند.  
استاندار کرمان اظهار داشت: در حوزه طرح‌های اشتغالزا ۵۵۰ طرح تعریف شده که بخشی نیاز به اعتبارات ملی دارد و بخشی به دلیل عکملکرد پایین بانک‌ها در پرداخت وام باقی مانده‌اند.
وی هدفگذاری استان برای ۴۰ هزار شغل در سال را یادآور شد و گفت: با کارآفرینی‌ها در مناطق مختلف استان به ویژه جنوب کرمان می‌توانیم این شغل‌ها را محقق کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این دیدار ، بازدید استاندار کرمان در شروع کار از بیمارستان افضلی پور را با توجه به حساسیت بیماری کرونا قابل تقدیر دانست و گفت: استان کرمان به لحاظ معنوی و مادی از گنج‌های عظیمی برخوردار است، وجود مرد بزرگی چون شهید سلیمانی افتخاری برای بشریت و آزادی‌خواهان است. 

وی خطاب به استاندار کرمان افزود: به لحاظ مادی کرمان، استان معادن ایران است و ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه‌ای در بخش‌های کشاورزی، باغداری و گردشگری دارد که می‌طلبد سکاندار آن فردی باانگیزه و میدانی قرار گیرد که شما این مولفه‌ها را دارید. 
حجت‌الاسلام علیدادی، حضور دکتر زینی‌وند در دو استان یزد و سیستان و بلوچستان را به لحاظ شناخت از منطقه و استان کرمان موثر دانست و افزود: تجربه قابل دفاعی دارید و با انرژی و انگیزه خدمت که دارید  در جایگاه مناسبی قرار گرفتید.
امام جمعه کرمان، جلب اعتماد و نظر بزرگان استان‌های مختلف و تعامل و تحرک را از نقاط مثبت دکتر زینی‌وند برشمرد و افزود: ۱۰ ماه باقیمانده از دولت فرصت قابل توجهی است که مدیران پرانرژی تا آخرین لحظه خدمت کنند. 
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی به گرانی‌ها اشاره داشت و افزود: مساله گرانی نیازمند تدبیر ملی است، اما جلوی گرانفروشی‌ها را مسولان محلی می توانند بگیرند. 
امام جمعه کرمان ادامه داد: مطمئنا با نمایندگان فرهیخته استان در کنار هم به نظام جمهوری اسلامی در سایه همدلی و همراهی و همفکری خدمت ‌می‌کنیم و با حضور شما و نمایندگان خوب این وحدت و همراهی شکل خواهد گرفت. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =