سومین بُرد مس رفسنجان در لیگ دسته یک والیبال رقم خورد

مشهد-ایرنا- تیم والیبال مس رفسنجان در ادامه رقابتهای متمرکز لیگ دسته یک والیبال کشور در گروه الف در مشهد سومین برد متوالی خود را به دست آورد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، بازی دو تیم سروقامتان همدان و تیم مدعی مس رفسنجان در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار و سروقامتان همدان در یک دیدار نزدیک و دارای حاشیه با نتایج ۱۴-۲۵، ۲۲-۲۵ ، ۲۵-۱۴ و ۲۲-۲۵ بازی را به تیم مس رفسنجان بازی  واگذار کرد.

در این دیدار حساس که با برخی اعتراضات از سوی بازیکنان دو تیم به ویژه مس رفسنجان همراه بود در نهایت ناظر مسابقه حمید جوانبخت با توقف چند دقیقه ای مسابقه به اوضاع سروسامان داد.

با این پیروزی مس رفسنجان با کسب سه برد متوالی بالاتر از فولاد خراسان مدعی قرار گرفت، فولادی که صبح امروز بازی را به هوادار تهران واگذار کرده بود.

در دومین دیدار عصر امروز "ملوان تهران" و "مرودشت شیراز" در سالن مهران مشهد به مصاف هم رفتند که در نهایت ملوان تهران با نتایج ۲۵-۱۸، ۲۷-۲۵، ۲۵-۲۰  تیم شیرازی را از پیش روی برداشت.

در ۲ بازی صبح امروز هم مقاومت بسیج تهران و هوادار تهران موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.

تا این لحظه به ترتیب مس رفسنجان، فولاد خراسان و هوادار تهران (با یک بازی کمتر) در صدر این گروه ۹ تیمی قرار دارند.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای ستاد ملی کرونا ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =