حادثه آتش‌سوزی سیلندرهای گاز مایع در جاده مخصوص کرج یک کشته داشت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: آتش سوزی کپسول‌های گاز در جاده مخصوص کرج یک کشته داشت.

سید جلال ملکی عصر سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت:‌ حوالی ساعت ۱۶ این حادثه در جاده مخصوص کرج بلوار کرمان خودرو به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران ۴ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این مکان تعدادی سیلندرهای گاز که جهت شارژ خودرو استفاده می شد طعمه حریق شد که آتش نشانان با حضور به موقع دقایقی قبل نسبت به مهار آتش اقدام کردند.

ملکی ادامه داد: در این حادثه چندین خودرو سواری در آتش سوخت.

وی درباره جزییات این حادثه گفت:‌ محل آتش‌سوزی یک پارکینگ بزرگ بود که ده‌ها دستگاه سیلندرهای گاز مایع در آن نگهداری می‌شد.

ملکی افزود:‌ سیلندرها به صورت نامرتب در انبار این پارکینگ چیده شده بود که به دلیل نامشخصی دچار حریق شده بود.

به گفته وی، زمانی که نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه رسیدند چندین انفجار نیز اتفاق افتاده بود و کاملا سیلندرها شعله‌ور بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: ۶ خودرو نیز در این مکان وجود داشت که تقریبا همه آنها نیز شعله‌ور بود که احتمال سرایت بیشتر آتش نیز وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: شدت این آتش موجب شده بود که به ۲ ساختمان یک طبقه سرایت کند که آتش نشانان در یک شرایط بسیار سخت و نفس گیر عملیات را آغاز کرند و مشغول خاموش کردن آتش شدند.

به گفته ملکی، آتش‌نشانان زمانی که برای خاموش کردن آتش اتاق وارد شده بودند با جسد بی جان یک فرد کاملا سوخته روبرو شدند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =