کامبک صنعت نفت با پنجره های بسته و درخشش کاپیتان باتجربه

تهران- ایرنا- در آخرین دیدار از هفته نخست لیگ برتر فوتبال، تیم پیکان بازی برده را در برابر صنعت نفت با باخت عوض کرد.

به گزارش ایرنا، در آخرین دیدار از هفته نخست لیگ بیستم، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از ساعت۱۶:۴۰ در ورزشگاه تختی آبادان به قضاوت محمدحسین ترابیان به مصاف تیم فوتبال پیکان رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک تیم میزبان خاتمه پیدا کرد.

هر ۲ تیم با تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته در لیگ بیستم حاضر شدند. در تیم صنعت نفت آبادان سیروس پورموسوی جایگزین بهنام سراج شد و با کادر و تیمی تقریبا بومی پای به مسابقات گذاشته بود. از طرفی پیکان هم با چهره‌ای کاملا متفاوت تحت هدایت مهدی تارتار برای لیگ بیستم آماده شده بود. تنها تفاوت ۲ تیم این بود که صنعت نفت نتوانست از مهره های جدید خود به دلیل بسته بودن پنرجه نقل و انتقالاتی بهره ببرد و با بازیکنان جوان، بومی و فصل پیش که مانده بودند وارد زمین شدند.

ترکیب صنعت نفت بدین ترتیب بود: پیام پارسا، محمد اهل شاخه، محمود مطلق زاده، عبدالله ناصری، محمدرضا قبیشاوی، فاخر تهامی، رضا امانی‌نژاد، احمد شریعت‌زاده و طالب ریکانی بازیکنان تیم میزبان در این دیدار بودند. پیکان هم با ترکیب علیرضا رضایی، حجت حق وردی، میلاد شیخ سلیمانی، مجید عیدی، محمد ستاری، حسین پورامینی، محمدعلی خدابنده‌لو، علی کوشکی، رضا جبیره، ابراهیم صالحی و محمدامین درویشی پای به این مسابقه گذاشته بود.

تیم میهمان کار را بهتر آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۲۳ با گل کایپتان حجت حق وردی از روی نقطه پنالتی از حریف خود پیش بیفتد. در ادامه هر ۲ تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه ها ایجاد کردند ولی نیمه نخست با همین یک گل تمام شد. در ۴۵ دقیقه دوم میزبان به سمت دروازه حریف یورش آورد و بعد از خلق چند موقعیت خوب سرانجام در دقیقه ۷۶ توسط طالب ریکانی به گل رسید. کاپیتان صنعت نفت هم این گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. البته که این پایان کار نبود و شماره ۱۰ باتجربه نفتی ها در دقیقه ۸۳ با یک حرکت گروهی و با ضربه ای دقیق توانست گل دوم خودش و پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه علیرضا رضایی کند.

در ادامه حملات احساسی پیکان منجر به زدن یک تیر دروازه شد اما گلی به دست نیامد و در بازی اول این فصل صنعت نفت بدون بازیکنان جدید خود موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد پیکان بگذرد و سه امتیازی شود. پرونده هفته اول لیگ برتر نیز با انجام شدن این بازی بسته شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =