حقوق و معوقات کارکنان شهرداری ساری بموقع پرداخت می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت که مدیران شهرداری با تمام توان پیگیر پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان این مجموعه در زمان مقرر هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری، سیدعباس راد افزود : پرداخت معوقات گذشته کارکنان شهرداری مرکز استان نیز در دستور کار قرار دارد که امیدواریم این مساله نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق شود.
 وی با اشاره به مباحث مطرح شده در فضاهای رسانه‌ای در خصوص عدم پرداخت حقوق و مزایا و اخراج بخشی از کارکنان شهرداری ساری ، توضیح داد : با توجه به اینکه یکی از مناقصه های شرکت‌های تامین نیروی حجمی کار در شهرداری به دلیل ایرادات قانونی وارد شده از سوی دستگاه‌های نظارتی دچار مشکل شده است، با اقدامات و تدابیر صورت گرفته پیگیر رفع این مشکلات هستیم.

وی همچنین با تشریح اقدامات صورت گرفته پیرامون ساختار اداری و تلاش برای پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ، افزود : شهرداری ساری به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه خدمات‌رسان در مرکز استان با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های داخلی و سازمانی، مشغول خدمت رسانی به مردم است و هیچگاه از این بار مسئولیت شانه خالی نخواهد کرد.
 
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری به ضرورت تسریع روند اجرایی امور مراجعان در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط خاص انتشار ویروس کرونا و محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، همکاران ما در شهرداری ساری هرگونه اقدام لازم برای معطل نماندن امور جاری مردم و نیز پیگیری پرونده‌های کاری با پیش فرض تسریع امور و حتی‌الامکان، عدم نیاز به حضور فیزیکی مراجعان را در دستور کار قرار داده اند.
 او افزود: با وجود شرایط خاص بیماری کرونا و مشکلات متعدد، همه کارهای شهرداری ساری طبق روال عادی پیش می‌رود و کلیه معاونت‌ها، شهرداران مناطق سه گانه، روسای سازمان های تابعه و کارکنان شهرداری با تلاش مجدانه در حال پیگیری امور خدمات رسانی و انجام وظایف ذاتی شهرداری هستند.
گمانه زنی در فضای مجازی و رسانه پیرامون وضعیت شهرداری ساری از جمله پرداخت حقوق بخشی از کارکنان قراردادی پس از دستگیری شهردار مطرح شد.

عباس رجبی شهرداری ساری ۱۷ آبان امسال بر سر پرونده قدیمی فساد مالی در این مجموعه دستگیر شد. این پرونده تابستان سال ۹۷ باز شد و تاکنون علاوه بر پنج عضو شورای شهر ، چند تن از مدیران شهرداری هم دستگیر شدند. رجبی در زمان شهردار سابق که پرونده فساد مالی باز شد ، مدیر پسماند این مجموعه بود.

شهرداری ساری حدود هفت هزار نیروی انسانی دارد که گفته می شود دستکم چهار هزار نفر آنها مازاد هستند. بیش از نیمی از بودجه این شهرداری صرف پرداخت حقوق کارکنان می شود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها