۲۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84113748
۰ نفر

برچسب‌ها

شناسایی انبار دپوی شکر و برنج در باقرشهر تهران
عکس تزیینی است.

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از شناسایی انبار دپوی شکر و برنج در باقرشهر خبرداد و گفت: مقدار ۶۳۹ تُن شکر ایرانی و یک هزار تن و ۳۹۲ کیلوگرم برنج خارجی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان به ظن احتکار کشف و محل پلمپ و توقیف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه «علی ولیپور گودرزی» توضیح داد: طی بازدید کارگروه بازرسی از انبارها و سردخانه های شهرستان ری متشکل از معاون دادستان، ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی، اتاق اصناف، نماینده فرماندار شهرستان ری، از انبار «سلام» واقع در باقرشهر، مقدار ۶۳۹ تن شکر ایرانی و یک هزار تن و ۳۹۲ کیلوگرم برنج خارجی کشف شد.

وی افزود: پس از ارجاع پرونده به شعبه ۸ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری، از مالکان دعوت و تحقیق بعمل آمد که آن ها  اعلام داشتند میزان موجودی کالاهای فوق به بازرسی اداره صمت شهرستان ری اعلام شده است.

 ولیپور گودرزی تصریح کرد: باتوجه به نیاز مردم و جامعه به مواد خوراکی موصوف و حجم بالای کالاهای دپو شده در انبار به علت عدم عرضه در سطح جامعه و فروشگاه ها، پرونده تحت نظارت و ارشادات بازپرس در حال پیگیری و رسیدگی است.

۵ هزار لیتر روغن احتکاری در جنوب تهران کشف شد

وی همچنین از کشف پنج هزار و ۲۲ لیتر روغن خوراکی احتکار شده خبر داد و گفت: این مقدار کالا در حوالی شورآباد شناسایی و توقیف شد.

ولیپور گودرزی افزود: در پی دریافت اخباری مبنی بر احتکار روغن در حوالی شورآباد، عوامل این پایگاه به همراه معاون قضایی و بازرسان اتاق اصناف شهر ری به انبار مذکور اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد که مقدار ۵ هزار و ۲۲ لیتر روغن های خوراکی مایع و جامد به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال در این انبار موجود است.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: پس از بررسی های لازم هیچ گونه دلیل موجهی مبنی بر نگهداری آن ها در انبار بدست نیامد و کالای مکشوفه به موجب احتکار و اختلال در نظام عرضه و توزیع و به موجب اختلال در نظام اقتصادی در همان محل توقیف شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها