ارائه ۳۶ نوع خدمت به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد الکترونیکی شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه ۳۶ نوع خدمت به افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان الکترونیکی شد. 

قباد مبشری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر همین اساس سامانه پذیرش الکترونیکی درخواست‌ های افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد راه ‌اندازی شده و از طریق سایت کمیته امداد کشور به نشانی اینترنتی www.e.emdad.ir قابل دسترسی است. 

وی افزود: ارائه و ثبت درخواست ها از سوی افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و دریافت خدمات مورد نیاز در زمینه های مختلف از طریق این سایت ملی امکان پذیر است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف اصلی از فراهم شدن بسترهای لازم برای پذیرش و رسیدگی الکترونیکی به درخواست‌ های افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان کاهش میزان مراجعه حضوری آنان به دفاتر این نهاد  حمایتی با توجه به شیوع بیماری کرونا است. 

مبشری عنوان کرد: ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۷۸۹ مورد درخواست افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های گوناگون در این نهاد حمایتی ثبت و پاسخ لازم به آنها داده شده است. 

وی ابراز داشت: مهمترین درخواست ‌های مطرح شده در این مدت از سوی افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد شامل کمک نقدی، تسهیلات قرض ‌الحسنه و خوداشتغالی، هزینه درمان، تحصیل و ازدواج بوده است. 

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها