سهل انگاری در اجرای مصوبات ستاد کرونا از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست

ایلام - ایرنا - فرماندار ملکشاهی گفت: در راستای صیانت از سلامت مردم با هیچ فرد و مدیر و دستگاهی تعارف ندارم و سهل انگاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

به گزارش ایرنا، محمد تاسمه روز سه شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونای شهرستان اظهار داشت: برای مبارزه با انتشار کرونا نیازمند عزم همگانی, مشارکت مردم و پای کار بودن همه دستگاه های اجرایی، قضایی و انتظامی هستیم.

وی افزود: همه مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا که در راستای حفظ سلامت مردم است باید بدون کم و کاست اجرایی و عملیاتی شود.

فرماندار ملکشاهی با اشاره به اینکه مصوبات ستاد لازم الاجراست، تاکید کرد: سهل انگاری در اجرای مصوبات ستاد از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نبوده و با مدیر خاطی برابر قانون برخورد خواهد شد.

تاسمه گفت: از رسانه ها، گروه های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و افراد داوطلب انتظار داریم با آگاه سازی و اطلاع رسانی به اقشار مختلف ضمن تشریح وضعیت حاد جامعه به لحاظ وضعیت بحرانی اپیدمی بیماری کرونا، مردم را به مشارکت و همکاری با متولیان سلامت ترغیب و همراه سازند.

وی اضافه کرد: با اجرای محدودیت های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا از اول آذر ماه  این محدودیت ها با جدیت تمام در سطح شهرها و روستاهای این شهرستان اجرایی و عملیاتی خواهد شد و با هر گونه سهل انگاری و تخلف برابر قانون برخورد صورت خواهد گرفت.

فرماندار ملکشاهی از مردم این شهرستان خواست همانگونه که در دفاع مقدس حماسه آفرین بودند، در مبارزه و مقابله با ویروس کرونا که سلامت همه آحاد جامعه را نشانه گرفته با رعایت فاصله اجتماعی, پروتکل های بهداشتی, استفاده از ماسک و دوری از تجمعات و دورهمی های خانوادگی این ویروس مرموز و مرگ آور را به زانو درآورند.

۲۰ هزار و ۴۹۸ نفر تاکنون در استان ایلام به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند که ۶۳۳ نفر از این تعداد در شهرستان ملکشاهی هستند.

۱۸ هزار و ۴۴۸ نفر از مبتلایان کرونا در استان ایلام تاکنون سلامتی خود را بدست آورده و متاسفانه ۵۱۶ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =