افتتاح چند طرح بنادر و دریانوردی گیلان با حضور وزیر راه در انزلی

رشت - ایرنا - چند طرح بنادر و دریانوردی استان گیلان امروز "سه شنبه" با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیلوی غلات ۵۰ هزار تنی شرکت آگروتامین با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ ۲۳۷ میلیارد ریال با اشغال دایم ۱۰ نفر و موقت ۲۴ نفر، انبار کالای عمومی چهار هزار و ۵۰۰ مترمربعی شرکت سریر تجارت با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ ۲۸ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال با اشتغال دایم دو نفر و موقت ۲۴ نفر به بهره برداری رسید.

سیلوی غلات ۳۰ هزار تنی شرکت "غلات بان"  با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال با اشتغال موقت ۲۴ نفر و دایم ۱۰ نفر و بهره برداری شد و مخازن ۲۰ هزار تنی روغن خوراکی این شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ۳۴۰ میلیارد ریال با اشتغال دایم ۱۰ نفر و موقت ۲۴ نفر نیز به اجرا درآمد.

احداث یک پست اسکله جنرال کارگو غلات و دو پست اسکله دلفین نفتی بندرانزلی با منابع داخلی سازمان بنادر و کشتیرانی با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال با اشتغال دائم ۲۷ نفر و موقت ۵۰ نفر و بازسازی اساسی و ساخت سردرب شماره سه و نصب و تامین تجهیزات کنترل تردد با ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با اشتغالزایی موقت ۱۲نفر به بهره برداری رسید.

اجرای روسازی، پیاده راه سازی و ایمن سازی موج شکن غربی با ۱۲۰ میلیارد ریال با اشتغال دایم ۱۵ نفر و موقت ۳۰ نفر، تعمیرات اساسی اسکله های شماره ۴ تا ۱۰ بندرانزلی به ارزش ۱۳۰ میلیارد ریال با اشتغال موقت ۲۰ نفر و لایروبی حوضچه جدید "لایروبی به میزان یک میلیون و ۲۵۰ هزار مترمکعب" با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال با اشتغال موقت ۲۰ نفر از دیگر پروژه هایی است که امروز به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =