مراقب سرمایه‌های ایثارگران به عنوان سهامدار موسسه شاهد هستیم

تهران - ایرنا - رییس هیات مدیره  موسسه اندوخته شاهد گفت: تلاش می‌کنیم با شفافیت و ارائه گزارش بدون واسطه به سهامداران جامعه ایثارگری از سرمایه‌های آنها مراقبت‌های لازم را به عمل آوریم.

به گزارش روز سه شنبه حوزه ایثار و شهادت ایرنا از بنیاد شهید، نشست مجازی مدیران شرکت شاهد با حضور اسلام کریمی رئیس هیئت مدیره، ارسلان فتحی پور مدیرعامل و سید امیرهوشنگ سعیدی مدیرعامل موسسه اندوخته شاهد با سهامداران برگزار شد.
کریمی در این نشست افزود: شرکت شاهد و مجموعه های آن در دوره جدید فعالیت خود به جایگاه  شایسته ای خواهد رسید تا ضمن صیانت از سرمایه خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر، سهم خود را در رشد اقتصادی کشور بیشتر کند و با رشد سرمایه های سهامداران، نقش بسزایی در به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور داشته باشند.

رییس هیات مدیره موسسه اندوخته شاهد مهمترین اولویت مدیران شرکت شاهد را شفافیت و ارتباط بدون واسطه با سهامداران عنوان کرد .

مطالبات تعدادی از سهامداران پرداخت شد 
در ادامه این نشست مجازی، سید امیرهوشنگ سعیدی مدیرعامل موسسه اندوخته شاهد گفت: با حمایت های معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس هیئت مدیره شرکت شاهد توانستیم مطالبات تعدادی از سهامداران را در روزهای اخیر پرداخت نماییم و در اقدام بعدی در حال فراهم سازی زیر ساخت های نرم افزاری مناسب برای پاسخگویی سریع، آسان و شفاف به سهامداران هستیم.
وی با تاکید بر اصلاح ساختاری موسسه اندوخته شاهد به منظور ایفای بهینه وظایف مجمعی و نظارت و کنترل بر عملکرد شرکت‌های تابعه بر برنامه محور شدن فعالیت های و نظم و انضباط مالی در امور شرکت ها اشاره کرد و گفت: اجتناب از فعالیت های موازی و جزیره ای، ایجاد هم افزایی در استفاده مطلوب و بهینه از توانمندی های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد اهتمام قرار دارد و سعی داریم با بررسی بهترین روش افزایش سرمایه، ضمن حفظ اصل و منافع سهامدارن به تقویت بنیادی قیمت سهام و ارزش افزوده آن توجه ویژه داشته باشیم.


سهام شرکت شاهد یکی از ارزشمندترین سهم های بازار سرمایه است

مدیرعامل شرکت شاهد گفت:  هیئت مدیره جدید در بدو ورود به شرکت تصمیم گرفت تمامی اقدامات را در یک اتاق شیشه ای قرار دهد تا سهامداران به عنوان مالکین واقعی شرکت در جریان موضوعات مختلف قرار بگیرند.
ارسلان فتحی پور  افزود:  سهام شرکت شاهد یکی از ارزشمندترین سهم های بازار سرمایه است که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان ارزش واقعی آن را بدست آورد و سرمایه سهامداران گرامی را افزایش داد.
وی تصریح کرد: توصیه بنده به عنوان خادم سهامداران عزیز این است که سهام خود را واگذار نکنند زیرا ارزش واقعی سهام این شرکت را به خوبی می دانم و این نوید را به سهامداران می دهم ان شاءالله با تلاش مجموعه به زودی ارزش واقعی سهام نمایان خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شاهد افزود: سهامداران شرکت حق دارد نگران وضعیت سرمایه خود باشند و همانگونه که این عزیزان مطلع هستند بخش زیادی از نوسانات قیمت سهام شرکت مربوط به نوسانات کلی بازار سرمایه است اما ما به عنوان خادمان این عزیزان  تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا ضمن بهبود وضع موجود، سرمایه های این عزیزان را به بالاترین بازدهی ممکن برسانیم. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =