تهرانیها فاتح امروز لیگ دسته یک والیبال در مشهد شدند

مشهد- ایرنا- سومین روز از رقابتهای دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در گروه الف، جام سردار شهید قاسم سلیمانی در مشهد با پیروزی ۲ تیم پایتخت یعنی "هوادار تهران" و" مقاومت بسیج تهران " ادامه یافت.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا تیم با سابقه فولاد خراسان به عنوان نماینده شهر نیشابور استان خراسان رضوی صبح امروز مقابل هوادار تهران قرار گرفت.

 این تیم خراسانی در یک دیدار طولانی در نهایت با نتایج ۲۳-۲۵ ، ۱۹-۲۵ ، ۲۵-۲۲ ،۲۵-۲۱ و ۱۰-۱۵ از تیم تهرانی شکست خورد.

در دومین دیدار صبح امروز "شهرداری جوان ارومیه" و " مقاومت بسیج تهران " به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم تهرانی با نتیجه سه بر ۲ پیروز شد. در این بازی نفسگیر با نتایج ۱۹-۲۵ ، ۲۵-۲۰ ، ۲۵-۲۷، ۲۵-۲۰ و ۱۷-۱۰ مقاومت بسیج تهران، پیروز میدان شد.

دیروز ۹ تیم حاضر در رقابتهای گروه الف لیگ دسته یک والیبال استراحت کردند.

تا پیش از پایان بازیهای امروز و با گذشت دو روز از مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال در گروه الف در مشهد، تیم فولاد خراسان با ۶ امتیاز در رده نخست و پس از آن مس رفسنجان، ملوان تهران، هوادار تهران و اشتاد سازه به ترتیب در رده های بعدی این گروه ۹ تیمی قرار داشتند.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای ستاد ملی کرونا، ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها