حادثه رانندگی در اردبیل یک کشته و هفت مصدوم برجای گذاشت

اردبیل - ایرنا - رییس پلیس راه استان اردبیل گفت: برخورد شاخ به شاخ ۲ دستگاه خودرو پراید در محور اردبیل - هیر یک کشته و هفت مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ سیدمحمد صفوی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ماموران پلیس راه اردبیل از طریق اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع حادثه رانندگی در جاده اردبیل - هیر سه‌راهی روستای ایریل حور مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهارداشت: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند این حادثه به علت برخورد شاخ به شاخ ۲ دستگاه خودرو سواری پراید با سواری روی داده است.

وی بیان کرد: در این حادثه یکی از سرنشینان پراید که یک خانم ۶۳ ساله بود به علت شدت جراحات در دم فوت و هفت نفر دیگر مصدوم شدند.

وی گفت: با انتقال مصدومان حادثه به مراکز درمانی توسط امدادگران پنج نفر از آنها بعد از مداوا ترخیص و ۲ نفر از آنها در مراکز درمانی بستری شدند.

رییس پلیس راه استان اردبیل ادامه داد: علت تامه این تصادف تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز از سوی راننده سواری پراید در حال حرکت از اردبیل به سمت بخش هیر اعلام شده است.

سرهنگ صفوی افزود: با توجه به فر رسیدن فصل زمستان و مه‌آلود بودن هوا و کاهش دید افقی، رانندگان با تجهیزات لازم و با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی افزود: رانندگان به توصیه‌های ترافیکی پلیس توجه ویژه داشته و مشارکت با پلیس و قانونمندی را اصل مهم در پیشگیری از حوادث رانندگی تلقی کنند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =