ادامه نوسان دلار در کانال ۲۵ هزار تومانی

تهران - ایرنا- دلار آمریکا امروز (سه شنبه - ۲۷ آبان ۹۹) در صرافی‌های بانکی با افزایش قیمت همراه شده و به بهای ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۳ امروز در جریان معاملات در صرافی‌های بانکی، همچنین قیمت خرید دلار ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شد.

قیمت فروش یورو نیز با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل معادل ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۹ هزار  و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

 قیمت دیروز هر اسکناس یورو در صرافی‌های بانکی برای فروش معادل ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت خریدآن نیز ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان بود.

در سامانه سنا نیز در معاملات دیروز (دوشنبه) هر دلار با نرخ میانگین ۲۵ هزار و ۴۹۹ تومان و هر یورو با نرخ ۲۹ هزار و ۹۹۱ تومان معامله شد.

علاوه بر این، در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۵۶ تومان و هر حواله دلار معادل ۲۵ هزار و ۶۴۶ تومان اعلام شد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بوده است. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =