پتروشیمی‌ها ۲هزار تبلت به دانش آموزان بوشهری اهدا کردند

بوشهر- ایرنا - شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در جنوب استان بوشهر ۲هزار تبلت بین دانش‌آموزان بی بضاعت شهرستان های میزبان پارس جنوبی اهدا کردند.

به گزارش ایرنا شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس روز سه‌شنبه اعلام کرد: در این طرح با هزینه کرد ۳۳ میلیارد ریال تعداد ۲ هزار دستگاه تبلت دانش‌آموزی که با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه شده است، بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی شهرستانهای عسلویه، کنگان، دیر و جم توزیع می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه این شورا، تاکنون تعداد هزار و ۷۳۹ دستگاه از این تبلت‌ها با همکاری شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس و کمیته امداد امام خمینی (ره) فراهم شده و در اختیار دانش‌آموزان تحت پوشش قرار گرفته است.

همچنین ۲۶۱ دستگاه تبلت نیز از سوی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس تهیه و  به دانش‌آموزان تحت حمایت ادارات بهزیستی چهار شهرستان این منطقه هدیه شده است.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در حاشیه خلیج فارس و  در محدوده ۴۶ هزار هکتاری استان بوشهر قرار گرفته است که مشتمل بر سه منطقه پارس یک (پارس جنوبی) با ۱۴ هزار هکتار که شهرستان عسلویه را در بر می گیرد ، پارس دو ( کنگان) در محدوده ۱۶ هزار هکتاری شهرستان کنگان را در بر گرفته است و پارس سه ( پارس شمالی) شامل ۱۶ هزار هکتار از محدوده ی شهرستانهای دیر، دشتی،تنگستان و بوشهر را در بر می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha