۲ المان سردار سلیمانی هفته بسیج در نوشهر رونمایی می‌شود

نوشهر - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب نوشهر گفت که همزمان با هفته بسیج یادمان شهدای گمنام، المان امام خمینی (ره) و ۲ المان سردار شهید سلیمانی در این شهرستان رونمایی می شود.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ پاسدار حسین جناسمی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج افزود: عملیات عمرانی المان شهدای گمنام بوستان نوید از سال گذشته در زمینی به  مساحت ۳۸ متر مربع، به ارتفاع ۱۰ متر با اعتبار حدود ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارت شهرداری و خیرین ساخته شده است.

وی ادامه داد: طرح المان سه شهید گمنام از بین ۵۲ طرح منتخب کشور برگزیده شد و سازه این المان با اسکلت آهن ساخته شد و در هر چهار طرف آن ۲۰ لوزی، ۱۰ دریچه لوزی در سقف ،  ۲ ورودی و خروجی دارد و نمای بیرونی آن از سنگ هرسین، نمای داخلی سیمان سفید و گنبد داخل نیز با گچ ساخته شده است.

جناسمی گفت : یک المان امام خمینی(ره) و ۲ المان سردار شهید قاسم سلیمانی نیز با اعتبار ۵۰ میلیون تومان در مدت چهار ماه ساخته شده است که یک المان سردار سلیمانی در ابتدای کمربندی نوشهر به چالوس یکی دیگر به همراه المان امام خمینی(ره) در میدان ورودی شهر نوشهر جنب پارک نگین رونمایی خواهد شد.

وی افتتاح مسکن محرومین ، کارگاه اقتصاد مقاومتی ، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، توزیع بسته معیشتی، افتتاح طرح آبرسانی روستایی ، گلزار شهدا و مسجد و ضد عفونی معابر و توزیع ماسک را از مهمترین برنامه های هفته بسیج نوشهر اعلام کرد.

هفته بسیج امسال با شعار «بسیج پیشرو خدمت و امید آفرینی» از سی ام آبان آغاز می شود و تا ششم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =