سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز: ۲ بازیکن جدید گرفتیم

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز اعلام کرد: اگرچه شرایط این تیم آرمانی نیست اما نسبتا خوب است و برای تقویت تیم ۲بازیکن جدید از استقلال اهواز گرفتیم.

داریوش هرمزی سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مرتضی سنجانکی و علی حسامی ۲ بازیکن شیرازی هستند که فصل گذشته در تیم استقلال اهواز بازی می کردند.

سرمربی سابق تیم استقلال ملاثانی اهواز که این تیم را به دسته یک آورد، ادامه داد: هم اینک ترکیب تیم قشقایی شیراز تا ۷۰ درصد مشخص شده است و قطعا تا زمان شروع مسابقات که ششم آذرماه است به هماهنگی کامل دست خواهیم یافت .

هرمزی به مشکلات مالی باشگاه قشقایی در این فصل اشاره کرد و افزود : از مسولان استان فارس می خواهیم این تیم را حمایت کنند واز رسانه ها هم که یار دوازدهم ما هستند تشکر می کنیم که صدای ما را به گوش مسوولان می رسانند.

سرمربی تیم فوتبال قشقایی در مورد بازی دوشنبه ( ۲۶ آبان ) مقابل شاهین بوشهر هم گفت : از آن جا که نخستین بازی ما مقابل ملوان در شهرانزلی است ا زاین رو  با تیم شاهین در شهر بوشهر که هم سطح دریاست بازی کردیم.

وی بیان کرد: بازیکنان ما باید به شرایط آب و هوایی هم سطح دریا آشنا شوند زیرا  بیشتر اینگونه بازیها مشکلات تنفسی به وجود می آورد به ویژه اینکه شهر شیراز حدود ۱۵۰۰ متر از  سطح دریا ارتفاع دارد و این مساله برای بازی کردن در یک شهر بندری مهم است.

وی گفت : بازی با شاهین بوشهر یک بر یک مساوی شد اما در بازی تدارکاتی نتیجه آن مهم نیست بیشتر به دنبال هماهنگی هستیم ضمن اینکه تاکنون پس از پشت سر گذاشتن دوران بدنسازی با تیم های خوشه طلایی ساوه، ایران جوان بوشهر که در دسته یک هستند و  چند تیم از استان فارس بازی تدارکاتی بر گزار کردیم.

هرمزی افزود:همدلی نزد بازیکنان و کادر فنی و مدیریت باشگاه کاملا به وجود آمده است که در مسابقات لیگ دسته فوتبال یک خیلی به آن خوشبین هستم.

فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار است از دوم آذرماه ۹۹ در شهرهای مختلف آغاز شود و در نخستین هفته، تیم فجر در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه می رود و تیم قشقایی هم در همین روز با تیم ملوان انزلی بازی دارد.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  شرکت دارند که پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha