اخبار کوتاه از استان کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت گفت: هفت نفر پزشک متخصص و عمومی به کادر درمان مراکز درمانی شهری و روستایی این شهرستان افزوده شد.

آرش حسنی اظهار داشت:پزشکان عمومی در مراکز شهیدبهشتی،بوستان،چاه تلخ،آبدهگاه و بیمارستان باشت مشغول به خدمت شده اند.

وی بیان کرد:همچنین ۲ نفر پزشک متخصص رادیولوژی و داخلی به کادر درمان این شهرستان اضافه شده اند.

حسنی عنوان کرد:هم اکنون سه نفر پزشک عمومی در مرکز درمانی شهیدبهشتی، ۲ نفر در بیمارستان 32 تختخوابی و مراکز درمانی بوستان،چاه تلخ و آبدهگاه هر کدام یک پزشک خدمت می کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت تصریح کرد:۱۴ پزشک متخصص در رشته های مختلف از جمله عفونی، مغز و اعصاب،زنان،چشم،ارتوپدی،قلب وعروق،اعصاب و روان، داخلی،اطفال و رادپولوژی در این شهرستان خدمت می کنند.

یاسوج- ایرنا- مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک فیلم کوتاه داستانی به نام «از وقتی رفتی» با موضوع همدلی، مواسات و کمک های مؤمنانه در این استان تولید شد.  

اکبر آیین روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تولید این فیلم کوتاه داستانی ۶ دقیقه ای با حمایت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بوده است. 

وی افزود: کارگردانی این فیلم کوتاه داستانی بر عهده نسیم سهیلی است. 

مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از تولید این فیلم کوتاه داستانی کمک به تحقق هر چه بهتر بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد همدلی و کمک های مؤمنانه و گسترش روزافزون فرهنگ مواسات در جامعه است. 

آیین عنوان کرد: واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه تاکنون آثار فاخر و ارزشمندی تولید و عرضه کرده است. 

وی ابراز داشت: عوامل ساخت این فیلم کوتاه داستانی شامل ابوالفضل غلامی و مخدره شفیعی راد بازیگر، نسیم سهیلی نویسنده، عزیز فرخانی مدیر فیلمبرداری، احمد محمدی و هاشم امینی صدابردار و مرتضی فدایی تدوینگر است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =