لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده امروز در مجلس بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز لایحه یک فوریتی تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی از ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه آغاز شد که پیش از این طبق اعلام هیات رئیسه، آغاز به کار صحن علنی از امروز سه‌شنبه ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه اعلام شده بود.

«احمدامیرآبادی فرهانی» عضو هیات رئیسه مجلس گفت: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک‌فوریتی تامین کالاهای اساسی و  گزارش برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه یک فوریتی تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۳۸۷ با اصلاحات بعدی امروز در مجلس بررسی می شود.

وی افزود: بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکت‌های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

امیرآبادی خاطر نشان کرد:همچنین امروز قرار است گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه و گزارش قضائی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و تحقیق و تفحص درخصوص بررسی کیفیت و قیمت خودرو در مجلس بررسی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار سیاست