۴ میلیارد ریال برای ارتقای وضعیت بهداشتی مدارس هرمزگان اختصاص یافت

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: در مجموع چهار میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای وضعیت بهداشتی مدارس در استان بویژه در شرق اختصاص یافت.

موسی دادی زاده سرخایی شامگاه دوشنبه در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا آموزش وپرورش هرمزگان افزود: این هزینه تنها برای خرید لوازم بهداشتی و در راستای بهبود کیفیت بهداشتی همچون خرید مخرن های بهداشتی، لوله کشی آب، خرید لوازم شوینده بهداشتی و غیره مصرف شود.
وی بیان داشت: بازدیدهای متعددی از مدارس شهری و روستایی، حتی دورافتاده ترین مدارس هرمزگان صورت گرفته و نیازهای مبرم بهداشتی آن‌ها مورد رصد و بررسی قرار گرفته است.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اظهارداشت: طرح مدرسه بدون کرونا با مشارکت دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت برگزار می‌شود و دانش آموزان در رفتن به مهمانی، شستن دست‌ها، استفاده از موادشوینده و غیره به والدین خود امتیاز خواهند داد.
دادی زاده به اجرای کامل بسته‌های تحولی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: طرح کوچ( کنترل وزن و چاقی) یکی از بسته‌های تحولی در آموزش وپرورش می‌باشد و مدیران باید اطلاعات تمامی دانش آموزان خود را در سامانه سناد به ثبت برسانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =