نقش بسیج اصفهان در مدیریت کرونا افزایش می‌یابد

اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به حضور ستودنی بسیج از ابتدای شروع ویروس کرونا در مقابله و مدیریت این بیماری گفت: از ظرفیت‌های بسیج در این زمینه بیش از پیش استفاده خواهد شد.

به گزارش ایرنا، دکتر طاهره چنگیز روز دوشنبه در جلسه تعامل و هماهنگی قرارگاه ۳۰ هزار نفری حافظان سلامت اصفهان افزود: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در باره ضرورت رعایت موازین بهداشتی و آموزش افراد و ساکنان محله با توزیع بروشور و محتواهای آموزشی از مهمترین اقدامات گروه‌های حافظان سلامت محله است.
وی ادامه داد: زمینه‌سازی برای غربالگری مجدد در سامانه وزارت بهداشت به‌منظور شناسایی بیماران کرونایی جدید، یک ضرورت اساسی است.
چنگیز، کمک و مشاوره تخصصی در زمینه راهکارهای مقابله با ویروس کرونا و شناسایی بیماران کرونایی را از دیگر اهداف این قرارگاه برشمرد.
همچنین جانشین سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان نیز در این مراسم اظهار داشت: بسیجیان در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا اقدام به تولید و توزیع ماسک ارزان قیمت کردند و این روند را با توان بیشتر ادامه می‌دهند.
سرهنگ پاسدار علی مقواساز افزود: کمک به کادر بهداشتی و درمانی در عرصه‌های مختلف و توزیع بسته‌های معیشتی بین اقشار ضعیف جامعه از دیگر برنامه‌های بسیج است که از ابتدای شکل‌گیری کرونا آغاز شده است و همچنان نیز ادامه دارد.
جلسه تعامل و هماهنگی قرارگاه ۳۰ هزار نفری حافظان سلامت در محلات اصفهان به‌منظور تعامل و هماهنگی برای استفاده از ظرفیت‌های بسیج در مدیریت و مقابله با بیماری کرونا برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها