استاندار: فارس در زمینه کنترل کرونا موفق عمل کرده است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: این استان یکی از استان‌های موفق در زمینه کنترل و مقابله با شیوع کرونا بوده و تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

عنایت الله رحیمی دوشنبه در آیین رونمایی از طرح همیار سلامت شهید سپهبد سلیمانی افزود: رفع آلودگی در نقاط مختلف شهری و روستایی، تولید ماسک، تداوم کمک های مومنانه، تولید مواد ضدعفونی، تولید اکسیژن و افزایش آن،  کمک به کادر درمان و اغنا سازی افکار عمومی از جمله این اقدامات است.
وی ادامه داد: تمام این برنامه ها در چارچوب همدلی، همکاری و همفکری با مجموعه شورای تامین و ستاد استانی کرونا انجام شد و  هم نظری و همپوشانی موجود بین مسئولان استان در موفقیت این اقدامات اثرگذار بود.
او اظهار داشت: طرح همیار سلامت با هدف پیشگیری از گسترش بیماری و بیماریابی و کمک به گذراندن دوران نقاهت و کمک به کادر بهداشت و درمان بر اساس اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب انجام شده و نوید بخش این است که می‌توانیم این بیماری را شکست دهیم.
استاندار فارس در خصوص ویژگی طرح همیار سلامت در مقایسه با سایر طرح ها گفت: این طرح از خانواده شروع می‌شود و به جامعه شهری و روستایی گسترش پیدا می‌کند و امیدواریم زمینه قطع زنجیره انتقال بیماری را فراهم کند.
رحیمی، از فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دستگاه‌های اجرایی خواست هماهنگی و همکاری لازم را در اجرای موفق  طرح همیار  سلامت داشته باشند.
وی افزود: یقینا با حضور و فعالیت بسیج در این طرح می توانیم بیش از پیش به موفقیت دست یابیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =