۱۷ میلیارد ریال وام به دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان اختصاص یافت که در آینده ای نزدیک به آنان پرداخت می شود.   

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از این اقدام حمایت تحصیلی از دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد  امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد است. 

وی افزود: دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند این تسهیلات قرض  الحسنه را دریافت کنند. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: میزان پرداخت این تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان زیر پوشش  کمیته امداد استان در مقطع تحصیلی کارشناسی ۵۰ میلیون ریال، کارشناسی ارشد ۱۰۰ میلیون ریال و دکترا نیز تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال  است. 

مبشری عنوان کرد: ارائه انواع خدمات فرهنگی به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد یکی از اصلی ترین  برنامه ‌های این نهاد حمایتی است. 

وی ابراز داشت: علاوه بر تسهیلات قرض الحسنه مبالغی نیز در طول سال با عنوان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود. 

مبشری گفت: هم اینک یک هزار و ۹۶۰ دانشجوی پسر و دختر از حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بهره مند هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =